Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on wrz 7, 2017 in Inne dziedziny |

Zdrowie w niewielkim warzywie

Zdrowie w niewielkim warzywie

Mały, duży, starczy czy młody. Nieważne w jakim wieku, każdy dobrze wie, że bez zdrowia nic nie idzie tak jak trzeba. Męczymy się z przeziębieniem, katarem czy kaszlem, a nie znajdziemy sobie sprawy ile też osób na świcie cierpi na nieuleczalne choroby.
Często pomoc, którą otrzymujemy jest już niewykorzystana.
Co zrobić, by dłużej żyć?

Ekologia

Warto zainwestować w naturę, warzywa, owoce z własnej działki. Supermarkety może oferują żywność dużo tańszą, jednak czy oferta jest tak samo dobra, zdrowa jak na bazarku u znajomej gospodyni? Zapewne nie, częste opryski oraz różnego typu zabiegi sprawiają, że zielenina wygląda pięknie, cudownie ale czy o taki efekt nam chodzi?

Dokładnie się zastanów, czy nie lepiej wydać kilku złotych więcej, by nie mieć wyrzutów sumienia, że sami się trujemy. Duży rozwój społeczeństwa wcale nie sprawił, że żyjemy zdrowiej, bezpieczniej, wręcz przeciwnie. Wzajemnie się wykańczamy, nie słuchując siebie, swoich potrzeb. Zdrowe jedzenie oraz dobry wypoczynek to podstawy. Czosnek na zdrowie przyjdzie zawsze z pomocą. Nie będą nam już potrzebne sterty innych lekarstw.