Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lis 20, 2018 in Opał |

Pini kay brykiet – cena. Ekologiczne brykiety idealne do kominka

Pini kay brykiet – cena. Ekologiczne brykiety idealne do kominka

Coraz większymi krokami zbliża się zima i złota polska jesień powoli staje się tylko przyjemnym wspomnieniem. Zaczynamy coraz chętniej spędzać czas we wnętrzach. Co zrobić, żeby stały się one przytulne, klimatyczne i przede wszystkim ciepłe? Najlepszym rozwiązaniem jest zbudowanie kominka, który nie tylko podniesie temperaturę we wnętrzu, ale również zbuduje prawdziwie rodzinną i piękną atmosferę w domu. Jaki opał do kominka warto stosować, żeby dobrze spełniał swoją funkcję i służył nam jak najdłużej?

Pini kay brykiet – cena

Najciekawszym rozwiązaniem są brykiety. Jeśli dbamy o środowisko naturalne, warto zakupić pini kay brykiet. Jest to produkt wykonany w 100% z naturalnych surowców. W jego skład wchodzą trociny bukowe, prasowane pod wysokim ciśnieniem i w wysokiej temperaturze. Do ich spojenia nie używa się żadnych dodatkowych substancji.

Jakie są zalety tego typu brykietów?

Są wygodne w użyciu, nie brudzą, nie rozpadają się. Ich wydajność energetyczna jest na zdecydowanie wyższym poziomie niż innych produktów tego typu. Są przyjazne środowisku, a w przypadku pini kay cena jest adekwatna do wysokiej jakości.

Ciepło to podstawa – zadbajmy o to, żeby w naszych domach zawsze było ono ekologiczne, wysokokaloryczne i najwyższej jakości.