Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lis 10, 2018 in Opał |

Brykiet kominkowy heizprofi z węgla brunatnego. Naturalny i uniwersalny surowiec opałowy

Brykiet kominkowy heizprofi z węgla brunatnego. Naturalny i uniwersalny surowiec opałowy

Zima za pasem, robi się coraz chłodniej – warto więc już teraz zastanowić się nad zakupem odpowiedniego materiału opałowego, dzięki któremu w naszych wnętrzach będzie ciepło i przytulnie. Właściciele kominków zapewne nie raz kupowali brykiet kominkowy heizprofi. Warto jednak dodać, że ten produkt daje znacznie więcej możliwości.

Brykiet kominkowy heizprofi – co to jest?

Brykiet z węgla brunatnego heiz profi powstaje poprzez sprasowanie wysuszonego węgla, bez używania dodatkowych substancji spajających. Dzięki wysokiej kaloryczności posiada doskonałe właściwości grzewcze, długo utrzymując temperaturę. Pali się niewielkim płomieniem przez długi czas, pozostawiając po sobie małą ilość popiołu.

brykiet z węgla brunatnego heiz profi

Oprócz wspomnianych wcześniej kominków z powodzeniem można stosować go również w piecach i innych tradycyjnych urządzeniach grzewczych, w których do tej pory stosowano opał drewniany. Jest wygodny w użyciu – nie kruszy się, nie pyli. Nie zanieczyszcza pomieszczeń.

Brykiet heizprofi to produkt w pełni naturalny, o uniwersalnym zastosowaniu grzewczym. Idealnie nadaje się do ogrzania domu w zimowym czasie oraz do kominka.