Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on paź 20, 2018 in Opał |

Brykiet heizprofi, rekord  – cena. Wydajność i naturalność – jak wybrać odpowiedni brykiet?

Brykiet heizprofi, rekord – cena. Wydajność i naturalność – jak wybrać odpowiedni brykiet?

Kiedy temperatura niebezpiecznie zaczyna się zbliżać do zera, dni stają się coraz chłodniejsze, a my zaczynamy intensywnie myśleć o zakupie opału do pieców i kominków, warto wówczas zapoznać się z bogatą ofertą brykietów.

Jakie brykiety są wydajne?

W przypadku towarów takich jak brykiet rekord cena jest bardzo atrakcyjna. Jest to produkt wykonany ze sprasowanego pod wysokim ciśnieniem węgla brunatnego bez zastosowania dodatkowych spoin. Wyróżnia go wysoka kaloryczność oraz długi czas spalania i utrzymywania się żaru. Dzięki temu w naszych wnętrzach temperatura będzie optymalna, bez konieczności ciągłego dorzucania do pieca.

brykiet heizprofi, rekord  – cena

Podobnie w przypadku produktu brykiet heizprofi cena jest również adekwatna do jakości produktu. Brykiet ten również został wykonany z węgla brunatnego i ma podobne właściwości jak rekord, utrzymując ciepło w naszych domach przez długi czas, zapewniając pełen komfort użytkowania oraz niezmiennie wysoką jakość produktu.

Warto już teraz zastanowić się nad wyborem odpowiedniego opału do naszych pieców i kominków, żeby zima nie zaskoczyła nas tak, jak co roku zaskakuje drogowców.